KONSULTACJE DLA ÓSMOKLASISTÓW

Zgodnie z informacją MEN od dnia 25 maja dla uczniów klasy VIII organizuje się nieobowiązkowe konsultacje. Od 1 czerwca uruchomione będą konsultacje dla uczniów ze wszystkich klas.

HARMONOGRAM KONSULTACJI OD 25 MAJA

Informacja dla rodziców dzieci z oddziałów przedszkolnych.

Dyrektor szkoły informuje, że w dniu 04.05.2020 została przeprowadzona telefoniczna rozmowa z każdym rodzicem dzieci z oddziałów przedszkolnych na temat potrzeby otwarcia przedszkoli w naszej szkole od 06.05.2020 r. Wszyscy rodzice negatywnie odnieśli się do inicjatywy rozpoczęcia zajęć przedszkolnych w budynku szkoły od 06.05.2020.

Informuję, że szkoła jest przygotowana do zorganizowania zajęć opiekuńczo-wychowawczych dla dzieci przedszkolnych.

W razie potrzeby zorganizowania takich zajęć prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod numer 862745004 (sekretariat) lub 609157922 (dyrektor).

O G Ł O S Z E N I E

W maju 2020 r. „Orlik” czynny 7 dni w tygodniu w godz. 14.00 – 18.00.

Wejście na obiekt na czas 1 godziny rezerwujemy w godz. 11.00 -12.00 pod nr. tel. 862745004.

Na niedzielę rezerwacja w piątek. Na obiekcie może przebywać 14 osób.

Zmiana osób o pełnych godzinach tj. 14.00, 15.00, 16.00, 17.00.

Szanowni Państwo,

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 20 marca 2020 roku w sprawie szczegółowych rozwiązań w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania jednostek systemu oświaty w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 nauka w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej jest realizowana na odległość (zdalnie).

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych zachęcamy uczniów do samodzielnej pracy w domu. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. Przeczytaj ulubioną książkę, uzupełnij swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów edukacyjnych rekomendowanych przez Twojego nauczyciela.

Materiały przygotowane przez nauczycieli dostępne będą w zakładce >>>Nauka zdalna<<<

KICIA KOCIA W NASZEJ SZKOLE

Od października w bibliotece naszej szkoły odbywają się ,,poranki biblioteczne”, czyli spotkania z 3,4,5 i 6- latkami. Celem tych spotkań jest rozbudzenie zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych.

BOŻE NARODZENIE W SZKOLE

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnym i ciepłym świętem, pozwalającym poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wiąże się z nimi wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli.

Jasełka przedszkolaków

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć życzliwość, przychylność i miłość wszystkich wokół. To czas magiczny, pełen spokoju i refleksji nad tym, co dobre, szczególne. Czas spełnienia i oczekiwania, czas, który budzi radość w sercu każdego człowieka.

Projekt „Dziecięca Szkoła Bezpieczeństwa”

13 grudnia 2019 r. uczniowie kl. II i III rozpoczęli udział w projekcie „Dziecięca Szkoła Bezpieczeństwa” pod głównym patronatem Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem przy udziale wielu instytucji. Projekt ma na celu edukację uczniów z zakresu bezpieczeństwa w różnych obszarach życia.

Mikołajki

6. grudnia obchodzimy mikołajki. Na ten dzień dzieci czekają z utęsknieniem. Tak też było w przypadku naszych maluchów z oddziałów przedszkolnych i klas I-III. Ubrały się one w tym dniu na czerwono i założyły mikołajkowe czapki. Mikołaj ich nie zawiódł i przybył z prezentami.

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Corocznie, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości.

W tym roku, uroczysty apel z tej okazji, odbył się 8. listopada. Uczniowie naszej szkoły przygotowali i przedstawili montaż słowno – muzyczny, upamiętniający odzyskanie przez Polskę niepodległości w 1918 roku.

Dzień Edukacji Narodowej

11 października 2019 roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, zwany powszechnie Dniem Nauczyciela. Cała społeczność szkoły spotkała się, aby podziękować nauczycielom oraz pracownikom szkoły za  trud i serce włożone w ich pracę.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września odbyła się inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w Kościele pw. Św. Michała Archanioła w Jabłonce Kościelnej. Po jej zakończeniu uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście zgromadzili się w sali gimnastycznej szkoły.

Przekaż 1% dla Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej.

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz cel szczegółowy SP JABŁONKA KOŚCIELNA 1079.

Pobierz darmowy Program PIT lub rozlicz się online:

>>> PIT 2019/2020 <<<

Pozostałe wydarzenia zamieszczone są w aktualnościach.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej

Jabłonka Kościelna 50