HARMONOGRAM ZAJĘĆ HYBRYDOWYCH W KLASACH  IV-VIII

Od  17 maja (poniedziałek) rozpoczynamy zajęcia stacjonarne klas IV-VIII zgodnie z obowiązującym planem lekcji.

Nauka będzie odbywała się w systemie hybrydowym – co oznacza, że do 28 maja część klas będzie uczęszczać na zajęcia w szkole, zaś pozostałe klasy będą uczyć się w systemie zdalnym w domu.

Nauka hybrydowa dla klas IV-VIII

Dzień tygodnia Zajęcia stacjonarne w szkole Zajęcia zdalne w domu
PONIEDZIAŁEK  (17.05.2021) klasa VII i VIII klasa IV, V i VI
WTOREK (18.05.2021) klasa VII i VIII klasa IV, V i VI
ŚRODA (19.05.2021) klasa VII i VIII klasa IV, V i VI
CZWARTEK (20.05.2021) klasa VII i VIII klasa IV, V i VI
PIĄTEK (21.05.2021) klasa IV, V i VI klasa VII i VIII

PONIEDZIAŁEK  (24.05.2021)

klasa IV, V i VI klasa VII i VIII
WTOREK (25.05.2021) egzamin ósmoklasisty z języka polskiego
ŚRODA (26.05.2021) egzamin ósmoklasisty z matematyki
CZWARTEK (27.05.2021) egzamin ósmoklasisty z języka angielskiego
PIĄTEK (28.05.2021) klasa IV, V i VI klasa VII i VIII

04.05.2021 r. (wtorek) wraca nauka stacjonarna dla uczniów klas I - III

Od 4 maja (wtorek) do szkoły wracają wszystkie dzieci z klas I-III szkół podstawowych, a w kolejnych tygodniach stopniowo starsi uczniowie. Od 31 maja br. szkoły i placówki oświatowe będą funkcjonowały w trybie stacjonarnym.

Zasady i harmonogram na stronie MEN

CZYTAM Z KLASĄ LEKTURKI SPOD CHMURKI

Międzynarodowy projekt „Czytam z klasą lekturki spod chmurki”.

W bieżącym roku szkolnym uczniowie klasy III biorą udział w realizacji innowacji pedagogiczne- międzynarodowym projekcie czytelniczym pt. „Czytam z klasą lekturki spod chmurki”- edycja II autorstwa Honoraty Szaneckiej.

WESOŁE BAŁWANKI

"Wesołe Bałwanki " w  Szkole Podstawowej  w Jabłonce Kościelnej

Zima  to ulubiona pora roku wszystkich dzieci, a tegoroczna była wyjątkowa.  Spadło dużo puszystego śniegu. Dzieci chętnie korzystały z białego szaleństwa. Biblioteka szkolna postanowiła to wykorzystać i zorganizowała konkurs fotograficzny dla przedszkolaków  i klas I-III, pt.,,Wesoły Bałwanek’’

Szczepienie przeciwko COVID-19

Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Wysokiem Mazowieckiem informuje o trwającej kampanii  #SzczepimySię.

Materiały informacyjno-edukacyjne dot. kampanii w formie spotów, animacji, plakatu i ulotki  znajdują się na stronie internetowej:

Nowe materiały w zakresie trwającej kampanii  #SzczepimySię  dostępne są na stronie https://www.gov.pl/web/szczepimysie/materialy-dla-mediow

NAUCZANIE ZDALNE

Od poniedziałku 26 października uczniowie klas 4-8 rozpoczynają naukę zdalną poprzez Platformę TEAMS. Zajęcia będą odbywać się zgodnie z podziałem godzin obowiązującym w czasie nauki w szkole, trwać będą od 30 do 45 minut w ramach potrzeby danego przedmiotu.

W ramach „zdalnej nauki" szkoła udostępnia do bezpłatnego wypożyczenia uczniom sprzęt komputerowy. Laptopy można odebrać w sekretariacie szkoły po wcześniejszym kontakcie telefonicznym, tel. 862745004.

Dziecięca szkoła bezpieczeństwa

Uczniowie klasy II i III Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej uczestniczą w zajęciach „DZIECIĘCEJ SZKOŁY BEZPIECZEŃSTWA”.

Poznają między innymi zasady zdrowego stylu życia, bezpiecznych zachowań w domu, w lesie, nad wodą, w gospodarstwie rolnym oraz w sieci.

"Dziecięca Szkoła Bezpieczeństwa" to akcja organizowana przez profilaktyków z Wydziału Prewencji KWP w Białymstoku.

Ślubowanie uczniów klasy I

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni przeżytych w szkole.

W piątek16 października 2020 roku odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej. Odświętnie ubrani i bardzo przejęci  uczniowie w obecności Pana Dyrektora i wychowawczyni złożyli ślubowanie na sztandar szkoły.

Nowy rok szkolny 2020/2021

1 września  w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej odbyła się inauguracja roku szkolnego 2020/21. Na ten dzień wszyscy, zarówno uczniowie, rodzice oraz nauczyciele, czekali z utęsknieniem.

Pamiętaj !

W autobusie zasłaniamy usta i nos. Noszenie maseczek w autobusach jest obowiązkowe.

Zasady bezpiecznego korzystania
z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii
SARS-CoV-2

Opracowane przez Główny Inspektorat Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Infrastruktury.

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19

ROK SZKOLNY 2020/2021

ZARZĄDZENIE NR 1/2020/2021 Dyrektora Szkoły Podstawowej

im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej z dnia 28 sierpnia 2020 roku w sprawie wprowadzenia procedur ochrony uczniów i pracowników placówki przed Covid-19

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych zachęcamy uczniów do samodzielnej pracy w domu. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. Przeczytaj ulubioną książkę, uzupełnij swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów edukacyjnych rekomendowanych przez Twojego nauczyciela.

Materiały przygotowane przez nauczycieli dostępne będą w zakładce >>>Nauka zdalna<<<

Przekaż 1% dla Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej.

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz cel szczegółowy SP JABŁONKA KOŚCIELNA 1079.

Pobierz darmowy Program PIT lub rozlicz się online:

>>> PIT 2019/2020 <<<

Pozostałe wydarzenia zamieszczone są w aktualnościach.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej

Jabłonka Kościelna 50