Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

Zapraszamy na uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego 2020/2021, która odbędzie się 1 września w sali gimnastycznej: dla klas IV – VIII o godzinie 9.00, dla klas I – III i oddziałów przedszkolnych o godzinie 11.00. Rodziców i opiekunów na terenie szkoły obowiązują maseczki ochronne. Autobus szkolny wyjedzie z Wysokiego Mazowieckiego o godzinie 8.00.

Pamiętaj !

W autobusie zasłaniamy usta i nos. Noszenie maseczek w autobusach jest obowiązkowe.

Zasady bezpiecznego korzystania
z pojazdów publicznego transportu zbiorowego w trakcie epidemii
SARS-CoV-2

Opracowane przez Główny Inspektorat Sanitarny, Ministerstwo Zdrowia, Ministerstwo Infrastruktury.

Szanowni Państwo Rodzice i Opiekunowie!

Drodzy uczniowie!

Z ogromną radością powitamy naszych uczniów w progach naszej szkoły w dniu 1 września 2020 r. Bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu z naszymi wychowankami oraz Państwem!

Sytuacja epidemiczna w naszym kraju, sprawia, że wszyscy jesteśmy obowiązani przestrzegać zasady higieny i procedury ograniczające ryzyko zarażenia się koronawirusem.        więcej >>>

PROCEDURY BEZPIECZEŃSTWA W OKRESIE PANDEMII COVID-19

ROK SZKOLNY 2020/2021

ZARZĄDZENIE NR 1/2020/2021 Dyrektora Szkoły Podstawowej

im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej z dnia 28 sierpnia 2020 roku w sprawie wprowadzenia procedur ochrony uczniów i pracowników placówki przed Covid-19

Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Miniony rok szkolny z pewnością był inny niż poprzednie. Przez nauczanie zdalne, wymuszone pandemią korona wirusa, wszyscy musieli zmierzyć się z nietypową sytuacją – nauczyciele, uczniowie i ich rodzice. Ostatnie miesiące roku szkolnego z pewnością wyglądały inaczej niż zwykle i wymagały mobilizacji oraz współpracy. Uczniowie musieli wykazać się większą dyscypliną i samodzielnością, rodzice okazywali im ogromne wsparcie i służyli pomocą.

PROJEKT "ZDALNA SZKOŁA"

W ramach projektu „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa w latach 2014 – 2020 za pośrednictwem Gminy Wysokie Mazowieckie nasza szkoła otrzymała 19 laptopów.

W związku z zawieszeniem zajęć dydaktyczno-wychowawczych zachęcamy uczniów do samodzielnej pracy w domu. Przerwa w funkcjonowaniu szkoły nie oznacza dni wolnych od nauki. Przeczytaj ulubioną książkę, uzupełnij swoje wiadomości lub rozwijaj kompetencje. Skorzystaj przy tym z darmowej platformy epodreczniki.pl i materiałów edukacyjnych rekomendowanych przez Twojego nauczyciela.

Materiały przygotowane przez nauczycieli dostępne będą w zakładce >>>Nauka zdalna<<<

KICIA KOCIA W NASZEJ SZKOLE

Od października w bibliotece naszej szkoły odbywają się ,,poranki biblioteczne”, czyli spotkania z 3,4,5 i 6- latkami. Celem tych spotkań jest rozbudzenie zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych.

BOŻE NARODZENIE W SZKOLE

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnym i ciepłym świętem, pozwalającym poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wiąże się z nimi wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli.

Jasełka przedszkolaków

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć życzliwość, przychylność i miłość wszystkich wokół. To czas magiczny, pełen spokoju i refleksji nad tym, co dobre, szczególne. Czas spełnienia i oczekiwania, czas, który budzi radość w sercu każdego człowieka.

Projekt „Dziecięca Szkoła Bezpieczeństwa”

13 grudnia 2019 r. uczniowie kl. II i III rozpoczęli udział w projekcie „Dziecięca Szkoła Bezpieczeństwa” pod głównym patronatem Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem przy udziale wielu instytucji. Projekt ma na celu edukację uczniów z zakresu bezpieczeństwa w różnych obszarach życia.

Przekaż 1% dla Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej.

Podczas wypełniania formularza PIT wpisz KRS: 0000270261 oraz cel szczegółowy SP JABŁONKA KOŚCIELNA 1079.

Pobierz darmowy Program PIT lub rozlicz się online:

>>> PIT 2019/2020 <<<

Pozostałe wydarzenia zamieszczone są w aktualnościach.

Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej

Jabłonka Kościelna 50