Pasowanie na czytelnika

Pierwsze spotkanie z biblioteką szkolną to wyjątkowa uroczystość, a pierwsze wypożyczenie książki powinno na długo pozostać w pamięci dziecka. Nic więc dziwnego, że ślubowanie przyszłych czytelników z klasy pierwszej, które odbyło się 21 października było dla nich ogromnym przeżyciem.

Dziecięca szkoła bezpieczeństwa

Uczniowie klasy II i III Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej uczestniczą w zajęciach „DZIECIĘCEJ SZKOŁY BEZPIECZEŃSTWA”.

Poznają między innymi zasady zdrowego stylu życia, bezpiecznych zachowań w domu, w lesie, nad wodą, w gospodarstwie rolnym oraz w sieci.

Ślubowanie uczniów klasy I

Ślubowanie uczniów klasy pierwszej to jeden z najważniejszych i niezapomnianych dni przeżytych w szkole.

W piątek16 października 2020 roku odbyła się uroczystość ślubowania i pasowania na uczniów Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej.

Międzynarodowy Projekt Czytelniczy “Czytam z klasą lekturki spod chmurki”

Klasa III SP w Jabłonce Kościelnej w roku szkolnym 2020/2021 weźmie udział w II edycji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego autorstwa p. Honoraty Szaneckiej, pt. “Czytam z klasą lekturki spod chmurki”.

Nowy rok szkolny 2020/2021

1 września  w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej odbyła się inauguracja roku szkolnego 2020/21. Na ten dzień wszyscy, zarówno uczniowie, rodzice oraz nauczyciele, czekali z utęsknieniem.