Aktualności_2020-2021

Zakończenie roku szkolnego 2020/2021

25 czerwca 2021 r. dobiegł końca kolejny rok szkolny wytężonej pracy. Pożegnaliśmy absolwentów  szkoły podstawowej.

Wszystkim nauczycielom, uczniom i pracownikom szkoły życzymy dużo słońca i wakacyjnego wypoczynku. Do zobaczenia we wrześniu!

Dalsza część artykułu już wkrótce!

Zakończenie roku szkolnego w przedszkolu

24 czerwca 2021 r. odbyła się w naszej szkole uroczystość  zakończenia  roku wszystkich grup przedszkolnych. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć, podróży po porach roku szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. W tym dniu żegnaliśmy  dzieci, które w większości były z nami od samego początku. Rozpoczynały one edukację jako 3-latki i przeszły cały czteroletni tryb edukacyjny w placówce. Przez cztery lata śledziliśmy ich postępy, widzieliśmy jak rosły i się rozwijały. Czas spędzony w przedszkolu to nie tylko beztroska zabawa, ale również czas wytężonej pracy i nauki.

Dziękując za cały rok szkolny pełen wrażeń i sukcesów, życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji, udanego wypoczynku, wspaniałych przygód, spotkań z ciekawymi ludźmi i wielu niezapomnianych przeżyć.

Do zobaczenia we wrześniu !!!

Beata Ciecierska