Święto Rodziny

3 czerwca br. w Szkole Podstawowej w Jabłonce Kościelnej przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami obchodziły Święto Rodziny. Spotkanie łączyło ze sobą trzy ważne dla dzieci święta: Dzień Dziecka, Dzień Matki, Dzień Ojca. Wychowawczynie poszczególnych grup przygotowały piosenki i wierszyki o tematyce rodzinnej, a maluszki pięknie zaprezentowały je na scenie. Na koniec dzieci wręczyły rodzicom drobne upominki. Nie obyło się bez buziaków i przytulasów.

Tego samego dnia także uczniowie obchodzili Dzień Dziecka.
Rada Rodziców zapewniła poczęstunek oraz różne atrakcje. Dzieci mogły poskakać na „dmuchańcach”, a także zrobić sobie wymarzony tatuaż. Samorząd uczniowski zadbał o kolorowe buzie, włosy i paznokcie naszych uczniów.

Wychowawczynie klas I-III zorganizowały także dyskotekę, która cieszyła się dużym powodzeniem. Można było też pograć w piłkę nożną.
To było radosne i pełne emocji święto!

Izabela Skłodowska

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0