Aktualności_2017-2018

Dzień Rodziny

15 czerwca uczniowie klasy III SP wraz  z rodzicami i wychowawczynią zorganizowali uroczystość Dnia Rodziny  połączoną z pożegnalnym ogniskiem.

Cała impreza odbyła się na placu przy remizie w Jabłonce Kościelnej. Najpierw dzieci zaśpiewały rodzicom kilka piosenek o rodzinie , lecie i wakacjach. Potem rodzice zaprosili swoje pociechy na słodki poczęstunek. Następnie dzieci grały w piłkę , badmintona, gumę, skakały na skakankach oraz tańczyły przy muzyce. W dalszej części odbyło się ognisko z pieczeniem kiełbasek i ziemniaków. Przez cały czas wszystkim dopisywał apetyt i dobry humor. No cóż jednak wszystko co dobre , szybko się kończy i czas było się pożegnać.

Taka uroczystość pozostawia po sobie miłe wspomnienia i cementuje więzy rodzinne oraz jest okazją do wyrażenia podziękowania rodzicom za ich trud i poświęcenie.

Magdalena Ołdakowska