Aktualności_2017-2018

Biwak "Olszynka"
Biwak

W dniach 8.06-10.06. 2018r klasy V i VII pojechały do ośrodka „ Olszynka” na 3-dniowy biwak integracyjny.  Bogaty zestaw atrakcji sportowych sprawił, że dzieci  miały okazję w bardzo aktywny i miły sposób spędzić  czas.

Swoją sportową przygodę rozpoczęli  od gry w „Megapiłkarzyki” i zawodów w przeciąganiu liny. Kolejne piątkowe godziny spędzili na:

• uczestnictwie w różnego rodzajach grach i zabawach sportowo- integracyjnych,
  • pokonaniu sprawnościowego tor przeszkód,
  • sprawdzeniu swoich możliwości na ściance spinaczkowej.

Piątkowy dzień zakończyły nocne podchody, które były dla dzieci dużym  zaskoczeniem i ciekawym doświadczeniem.

Sobota postawiła przed dziećmi nowe wyzwania tj:

• wspinanie się po siatce,
  • przejście linowego mostu nad rzeczką ( wielu zakończyło go kąpielą w wodzie)
  • wyścigi  na gokartach,
  • strzelanie z broni pneumatycznej ASG
  • pływanie kajakami i kąpiel w wodzie.

Uwieńczeniem biwaku było niedzielne pokonanie parku linowego i zabawy na Eurobungie.

Przez cały biwak panowała wspaniała, radosna atmosfera, którą w dużej mierze zawdzięczaliśmy naszemu instruktorowi Panu Radkowi za co serdecznie dziękujemy.

Niech żałują Ci , którzy mogli jechać na biwak ale z tego nie skorzystali.

A. Choińska