Aktualności_2017-2018

GÓRA GROSZA

Samorząd Uczniowski, pod kierunkiem p. Bogusławy Ignaczuk zorganizował  zbiórkę pieniędzy pod hasłem „Góra grosza”.

Z wizytą w Straży Pożarnej

W dniu 02 marca br. uczniowie klasy VII i III gimnazjum Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej wraz z opiekunami: p. Wiolettą Bielską, p. Marzeną Piszczatowską odwiedzili Komendę Powiatową Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem.

II POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY PT. „W DRODZE DO NIEPODLEGŁOŚCI”

W dniu 2 marca 2018 r. w Centrum Edukacyjno-Kulturalnym Wsi w Kuleszach Kościelnych odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom II Powiatowego Konkursu Plastycznego pt.  „W drodze do Niepodległości”.

W WALCE O WOLNĄ POLSKĘ

Pierwszego marca obchodzimy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych. Upamiętniamy tych, którzy w latach 1943-1963 nie pogodzili się z okupacją niemiecką ani radziecką oraz wprowadzanym systemem w Polsce po zakończeniu II wojny światowej.

I Ty możesz zostać Kopernikiem

23 lutego 2018 roku w Miejskim Zespole Szkół w Wysokiem Mazowieckiem odbył się X Międzyszkolny Konkurs Wiedzy Ogólnej pod hasłem „I Ty możesz zostać Kopernikiem”.

WYJAZD na lodowisko

Dnia 20 lutego 2018 roku uczniowie klas IV - VI Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej wraz z opiekunami, p. Janem Tyborowskim, p Marzeną Piszczatowską i p. Wiolettą Bielską wybrali się na lodowisko do Zambrowa.

„BIEG PO ZDROWIE” – nowy program antytytoniowej edukacji zdrowotnej.

Szanowni Państwo! „BIEG PO ZDROWIE” – nowy program antytytoniowej edukacji zdrowotnej.

W roku szkolnym 2017/2018 w naszej szkole rusza program antytytoniowej edukacji zdrowotnej skierowany do dzieci z IV klasy szkoły podstawowej.

Dzień Babci i Dziadka

Od lat w kalendarz  uroczystości szkolnych na stałe wpisany jest dzień Babci i Dziadka. Uroczystość ta, jest przygotowana przez najmłodsze dzieci .Tak było i w tym roku. Piątkowy ranek godzina 9.00, 19 stycznia 2018 r. był czasem kiedy odwiedzili nas kochani Babcie i Dziadkowie.

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy 2018

Wolontariusze ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej uczestniczyli w 26 Finale WOŚP. Kilka dni przed wielkim finałem rozprowadzali loterię fantową, z której cały dochód został przekazany fundacji.

Ku niepodległej

W związku z tym, że w 2018 roku przypada setna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości 17 stycznia zaprosiliśmy do naszej szkoły grupę artystyczną Rekonstrukto. Zaprezentowali oni program pod tytułem „Ku niepodległej”.