Aktualności_2017-2018

ZABAWA NA STO DWA

Choinka noworoczna na zakończenie pierwszego semestru nauki jest w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń dla dzieci.

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

Ogólnopolska Olimpiada Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK jest przedsięwzięciem wieloetapowym i obejmuje następujące szczeble: szkolny, rejonowy, wojewódzki i krajowy. Jej celem  jest wykształcenie wśród młodzieży szkolnej potrzeby dbania o własne zdrowie.

Pozytywnie nakręceni

Pod takim hasłem w szkole w roku 2017/2018 przeprowadziliśmy zbiórkę plastikowych nakrętek. Łącząc przyjemne z pożytecznym, pomagamy i uczymy pomagać innemu człowiekowi.

Mikołajkowa zbiórka karmy dla psiaków

W dniach 06-12.12.2017 roku w naszej szkole została zorganizowana zbiórka karmy dla piesków – podopiecznych Podlaskiej Fundacji Empatia z Ciechanowca.

ELIMINACJE OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO  „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”

15 grudnia 2017 r.  w świetlicy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem odbyło się uroczyste podsumowanie Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”. Tym razem były to już eliminacje powiatowe.

Mikołajki w szkole

Imieniny świętego Mikołaja są co roku doskonałą okazją do oderwania się od rutynowego szkolnego planu dnia. Dla wielu uczniów mikołajki to jeden z najprzyjemniejszych dni w trakcie szkolnego roku.

Czerwonokrzyska Gwiazdka

30 listopada 2017 roku powyższa myśl patrona naszej szkoły Jana Pawła II była hasłem przewodnim dla  społeczności szkolnej. W tym dniu zaświeciła w Szkole Podstawowej w Jabłonce Kościelnej Czerwonokrzyska Gwiazdka – ogólnopolska akcja pomocy świątecznej Polskiego Czerwonego Krzyża.

XVI POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „PEJZAŻE POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO”

W dniu 23 listopada 2017 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom XVI Powiatowego Konkursu Plastycznego pn.  „Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego”.

KONKURS

21 listopada w Szkole Podstawowej w Szepietowie odbył się konkurs "Pierwsza Pomoc Przedmedyczna - Ja też umiem Ci pomóc". Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy III w składzie Sebastian Grosfeld, Patryk Grosfeld i Krystian Dmochowski.

OGÓLNOPOLSKI KONKURS PLASTYCZNY „ZAPOBIEGAJMY POŻAROM”

Jak każdego roku i w tym nasi uczniowie wzięli udział w kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Zapobiegajmy Pożarom”, którego celem jest zainteresowanie dzieci i młodzieży ochroną przeciwpożarową, ...