Aktualności_2017-2018

Święto Odzyskania przez Polskę Niepodległości

Dnia 13 listopada 2017 roku w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej odbył się uroczysty apel z okazji 99 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

więcej
Dzień Edukacji Narodowej

13 października 2017 roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, zwany powszechnie Dniem Nauczyciela.

więcej
Występ z okazji Złotych Godów

29 października w Urzędzie Gminy miała miejsce niecodzienna uroczystość – Jubileusz  50-lecia małżeństw z terenu Gminy Wysokie Mazowieckie.

więcej
XVII Konkurs Piosenki w Szepietowie

20 i 22 października 2017 roku w GOK w Szepietowie odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej. Pierwszego dnia występowali uczniowie klas I-III i IV-VI drugiego uczniowie klas VII, II i III gimnazjum.

więcej
ŚLUBOWANIE KLASY I

16 października w naszej szkole to bardzo ważna data dla uczniów klasy pierwszej.  W tym bowiem dniu odbyła się uroczystość ślubowania  i pasowania dzieci na uczniów  Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej.

więcej
,,Kicia Kocia

Pod takim hasłem biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny dla 5-latków. Celem konkursu było promowanie czytelnictwa i zachęcenie najmłodszych czytelników ...

więcej
Spotkanie  ze strażakiem

W celu podniesienia wiedzy i umiejętności w zakresie bezpiecznych zachowań oraz zapobiegania sytuacjom zagrażającym życiu w dniu 12.10. 2017 roku odbyło się spotkanie z przedstawicielem Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckiem ...

więcej
Spotkanie z policją pn. „Bezpieczna droga do szkoły”

Dnia 11.10.2017 r. w naszej szkole odbyło się spotkanie z policją pod nazwą „Bezpieczna droga do szkoły”, w którym uczestniczyli uczniowie klas 0-III i IV-VII.

więcej
Inauguracja roku szkolnego 2017/2018

W tym roku wyjątkowo nie 1 lecz 4  września uczniowie Zespołu Szkół w Jabłonce Kościelnej po przedłużonych wakacjach, podobnie jak ich koledzy w całej Polsce, wrócili do szkoły. Inaugurację roku szkolnego 2017/2018 rozpoczęła  msza święta  w Kościele pw. św. Michała Archanioła w Jabłonce Kościelnej.

więcej