Dzień Rodziny

„Kochanych rodziców mam”, pod takim hasłem w poniedziałek 3 czerwca 2019 roku o godz. 9.00 w naszej szkole odbyła się uroczystość z okazji Dnia Rodziny. Rodzice to najważniejsze osoby w życiu każdego dziecka. I odwrotnie - dziecko to światło i szczęście w życiu każdej matki i ojca.

Sukces przedszkolaków! - IV Powiatowy konkurs Moje Miasto, Mój Powiat, Moja Ojczyzna

30 maja 2019 roku o godz. 9.00 odbył się IV Powiatowy konkurs Moje Miasto, Mój Powiat, Moja Ojczyzna zorganizowany przez Przedszkole Miejskie nr 2 w Wysokiem Mazowieckiem. Dzieci musiały wykazać się bardzo dużą wiedzą na temat miasta, powiatu oraz naszej ojczyzny.

Powiatowy konkurs plastyczny „Motyle, ważki i inne owady”

28 maja w Ciechanowieckim Ośrodku Kultury i Sportu odbyło się podsumowanie powiatowego konkursu plastycznego „Motyle, ważki i inne owady”. Organizatorami konkursu byli: Starostwo Powiatowe w Wysokiem Mazowieckiem oraz Ciechanowiecki Ośrodek Kultury i Sportu.

Spektakl profilaktyczny LOL

27 maja uczniowie klas VI, VII, VIII i III gimnazjum w MOK w Zambrowie obejrzeli spektakl profilaktyczny pt.  „LOL” w wykonaniu aktorów Teatru  „FORM.art” z Łodzi. Wyjazd ten odbył się w ramach realizowanych w naszej szkole działań wychowawczo-profilaktycznych.

ZAGROŻENIA W SIECI

Internet to wiele pozytywnych, praktycznych i użytecznych aspektów, które za sobą niesie, między innymi to nieograniczone źródło informacji, idealny sposób komunikowania się i pracy, ale to również mnóstwo zagrożeń zwłaszcza dla dzieci i młodzieży.

Konkurs Plastyczny dla Dzieci  „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”

Podsumowanie IX Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci „Bezpiecznie na wsi: maszyna pracuje a dziecko obserwuje”.

IX EDYCJA KONKURSU POEZJI I PIOSENKI ANGIELSKIEJ W CIECHANOWCU

18 maja br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX edycji Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu. W konkursie wzięło udział 35 uczestników z 11 szkół podstawowych.

Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Piosenki czar”

17. maja w GOK w Czyżewie odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pt. „Piosenki czar”. W tegorocznym konkursie wzięło udział 33 podmioty w następujących kategoriach:

XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

Kolejny sukces naszych uczniów!

15 maja 2019 r. odbył się XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie.

XII Edycja Konkursu „Ty prowadzisz nas”

14.05.2019 r. w SP 45 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku odbyła się uroczysta gala finałowa konkursu piosenki pn. „Ty prowadzisz nas”. Tegoroczny konkurs przypadał na 99. rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II.