Konkurs Piosenki Powstańczej i Harcerskiej  w Czyżewie - 2019

28 marca w GOK w Czyżewie odbył się IX Powiatowy Konkurs Piosenki Powstańczej i Harcerskiej. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie.

Przegląd Pieśni „Cześć i chwała Niezłomnym”

28 lutego 2019 roku troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w Przeglądzie Pieśni „Cześć i chwała Niezłomnym” w Kuleszach Kościelnych, którego organizatorem  była Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kuleszach Kościelnych.

Choinka Noworoczna

Choinka noworoczna na zakończenie I semestru jest w naszej szkole jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń.

Dzień Babci i Dziadka 2019

Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

II Sokolskie Śpiewanie Małemu Nowonarodzonemu

Dnia 13 stycznia 2019 roku w Bazylice Mniejszej w Sokołach odbyło się  II Sokolskie Śpiewanie Małemu Nowonarodzonemu, ...

Kolęda na Ziemi

Ze świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele tradycji i zwyczajów. Jednym z nich są jasełka. Miały one za zadanie przybliżenie okoliczności narodzin Pana Jezusa.

Jasełka w przedszkolu

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowane  przez  grupę najstarszych przedszkolaków pod opieką wychowawcy i pomocy rodziców.

Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora w Łomży

12 grudnia uczniowie klas I – III wybrali się ze swoimi wychowawczyniami  na wycieczkę do Teatru Lalki i Aktora w Łomży w celu obejrzenia sztuki pt. „Skąd Mikołaj wie?‘’.

Występ na jubileuszu z okazji Złotych Godów

9 grudnia uczennice z klas VII-VIII i III gimnazjum wraz z opiekunem panią Magdaleną Ołdakowską uczestniczyli w  uroczystości poświęconej parom małżeńskim z 50 – letnim stażem.

Mikołajki

Mikołajki to dzień, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Tego dnia kto mógł ubrał się na czerwono i założył mikołajkową czapkę.