Choinka Noworoczna

Choinka noworoczna na zakończenie I semestru jest w naszej szkole jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń.

Dzień Babci i Dziadka 2019

Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.

II Sokolskie Śpiewanie Małemu Nowonarodzonemu

Dnia 13 stycznia 2019 roku w Bazylice Mniejszej w Sokołach odbyło się  II Sokolskie Śpiewanie Małemu Nowonarodzonemu, ...

Kolęda na Ziemi

Ze świętami Bożego Narodzenia wiąże się wiele tradycji i zwyczajów. Jednym z nich są jasełka. Miały one za zadanie przybliżenie okoliczności narodzin Pana Jezusa.

Jasełka w przedszkolu

Tradycją naszej szkoły są coroczne jasełka przygotowane  przez  grupę najstarszych przedszkolaków pod opieką wychowawcy i pomocy rodziców.

Wycieczka do Teatru Lalki i Aktora w Łomży

12 grudnia uczniowie klas I – III wybrali się ze swoimi wychowawczyniami  na wycieczkę do Teatru Lalki i Aktora w Łomży w celu obejrzenia sztuki pt. „Skąd Mikołaj wie?‘’.

Występ na jubileuszu z okazji Złotych Godów

9 grudnia uczennice z klas VII-VIII i III gimnazjum wraz z opiekunem panią Magdaleną Ołdakowską uczestniczyli w  uroczystości poświęconej parom małżeńskim z 50 – letnim stażem.

Mikołajki

Mikołajki to dzień, na który z utęsknieniem czekają wszystkie dzieci. Tego dnia kto mógł ubrał się na czerwono i założył mikołajkową czapkę.

Mikołajkowa podróż

Mikołajki w przedszkolu to ważne wydarzenie dla wszystkich dzieci. 6 grudnia 2018 roku o godzinie 8.30 dzieci z rodzicami i wychowawczynią wyruszyły w podroż do Białegostoku.

„Boże Narodzenie – zaczarowany świat Świętego Mikołaja”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Powiatowym Konkursie  Plastycznym „Boże Narodzenie – zaczarowany świat Świętego Mikołaja”.