Pokaz historyczny grupy Rekonstrukto

1 września mija 80. rocznica wybuchu II wojny światowej. Z tej okazji 30 kwietnia w naszej szkole odbył się pokaz historyczny grupy artystycznej Rekonstrukto.

Regionalny Konkurs Plastyczno- Ekologiczny „Eko-pocztówka z lasu”

W kwietniu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XV Regionalnym Konkursie Plastyczno-Ekologicznym pt. „Eko-pocztówka z lasu”, którego organizatorami były instytucje: GOK w Czyżewie i Nadleśnictwo Rudka.

Ogólnopolski Turniej Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym

25 kwietnia 2019 roku w Szkole Podstawowej w Szepietowie odbyły się eliminacje powiatowe Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym. Uczestnicy turnieju wyłonieni zostali podczas eliminacji szkolnych, a następnie gminnych.

OGÓLNOPOLSKI TURNIEJ WIEDZY POŻARNICZEJ 2019

Dnia 28 lutego 2019 roku w Urzędzie Gminy w Wysokiem Mazowieckiem odbyły się eliminacje szkół podstawowych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej ,,Młodzież zapobiega pożarom''.

XXII REGIONALNY KONKURS NA WYKONANIE PALMY WIELKANOCNEJ

W Niedzielę Palmową 14 kwietnia w Ciechanowcu odbyło się uroczyste podsumowanie XXII Regionalnego Konkursu na Wykonanie Palmy Wielkanocnej, w którym uczniowie naszej szkoły wzięli licznie udział.

XXXII Konkurs Recytatorski Baje, bajki, bajeczki...

3 kwietnia 2019 roku o godzinie 9:00 w Miejskim Zespole Szkół w Wysokiem Mazowieckiem odbyła się XXXII Edycja Małego Konkursu Recytatorskiego „Baje, bajki, bajeczki…”.

Konkurs Piosenki Powstańczej i Harcerskiej  w Czyżewie - 2019

28 marca w GOK w Czyżewie odbył się IX Powiatowy Konkurs Piosenki Powstańczej i Harcerskiej. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa im. Szarych Szeregów w Czyżewie.

Przegląd Pieśni „Cześć i chwała Niezłomnym”

28 lutego 2019 roku troje uczniów naszej szkoły wzięło udział w Przeglądzie Pieśni „Cześć i chwała Niezłomnym” w Kuleszach Kościelnych, którego organizatorem  była Szkoła Podstawowa im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Kuleszach Kościelnych.

Choinka Noworoczna

Choinka noworoczna na zakończenie I semestru jest w naszej szkole jednym z najbardziej oczekiwanych i przyjemnych wydarzeń.

Dzień Babci i Dziadka 2019

Święto Babci i Dziadka to niezwykły dzień, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dzień pełen uśmiechów, wzruszeń, łez i radości.