Wydarzenia_2018-2019

IX EDYCJA KONKURSU POEZJI I PIOSENKI ANGIELSKIEJ W CIECHANOWCU

18 maja br. uczniowie naszej szkoły wzięli udział w IX edycji Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej organizowanego przez Szkołę Podstawową im. Mikołaja Kopernika w Ciechanowcu. W konkursie wzięło udział 35 uczestników z 11 szkół podstawowych.

więcej
Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Piosenki czar”

17. maja w GOK w Czyżewie odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pt. „Piosenki czar”. W tegorocznym konkursie wzięło udział 33 podmioty w następujących kategoriach:

więcej
XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej

Kolejny sukces naszych uczniów!

15 maja 2019 r. odbył się XIV Powiatowy Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej zorganizowany przez Szkołę Podstawową im. Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Szepietowie.

więcej
XII Edycja Konkursu „Ty prowadzisz nas”

14.05.2019 r. w SP 45 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Białymstoku odbyła się uroczysta gala finałowa konkursu piosenki pn. „Ty prowadzisz nas”. Tegoroczny konkurs przypadał na 99. rocznicę urodzin świętego Jana Pawła II.

więcej
ZAGROŻENIA W SIECI

Internet to wiele pozytywnych, praktycznych i użytecznych aspektów. Jest to nieograniczone źródło informacji, idealny sposób komunikowania się i pracy, ale to również mnóstwo zagrożeń zwłaszcza dla dzieci i młodzieży.

więcej
VI EDYCJA MIĘDZYSZKOLNEGO KONKURSU POEZJI I PIOSENKI ANGIELSKIEJ

11 maja br. w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej odbyła się VI edycja Międzyszkolnego Konkursu Poezji i Piosenki Angielskiej dla uczniów klas IV-VI szkoły podstawowej.

więcej
XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Św. Jana Pawła II

10 maja 2019 r. w Kuleszach Kościelnych odbył się XIII Powiatowy Konkurs Recytatorski Poezji Św. Jana Pawła II.

więcej
Wycieczka przedszkolaków do Warszawy

Dnia 7 maja  2019r. odbyła się jednodniowa wycieczka do Warszawy. Pojechała na nią grupa 6-latków, grupa 5-latków, wychowawczynie grup Pani Anna Kowalewska i Pani Marta Zalewska oraz 10 rodziców.

więcej
Święto Konstytucji 3 maja

Jak co roku społeczność Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II obchodziła majowe święta, w tym najważniejsze – Święto Konstytucji.

więcej
Polowa lekcja historii

W piękny wtorkowy poranek 30 kwietnia 2019 roku uczniowie naszej szkoły z  klasy VIII i III gimnazjum zostali zaproszeni przez Grupę Rekonstrukcji Historycznej im. Brygady Kawalerii „Plis” na nietypową lekcję historii, do Stokowiska, gdzie mieści się siedziba Stowarzyszenia.

więcej