Wydarzenia_2018-2019

Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Piosenki czar”

17. maja w GOK w Czyżewie odbył się Powiatowy Konkurs Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej pt. „Piosenki czar”.

W tegorocznym konkursie wzięło udział 33 podmioty w następujących kategoriach: soliści kl. I-III, kl. IV-VI, kl. VII-VIII, szkoły ponadgimnazjalne oraz kategoria zespoły.

Na konkurs przyjechały dzieci i młodzież wraz z opiekunami z 16. placówek kulturalno-oświatowych z powiatu wysokomazowieckiego.

Naszą szkołę reprezentowali: zespół „Wesołe nutki”, w skład którego weszły 4 uczennice klasy I oraz solista Mateusz Orłowski. Dziewczynki zaśpiewały piosenkę „Zawsze razem” i chociaż wykonały swój utwór bardzo dobrze, nie przyznano im miejsca. Mateusz zaprezentował utwór „Ty druha we mnie masz”. Jury konkursu przyznało Mateuszowi
II miejsce.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe statuetki, dyplomy i upominki.
Gratulujemy naszym reprezentantom udanego występu i życzymy dalszych sukcesów.

Magdalena Ołdakowska