Bicie rekordu w pierwszej pomocy

16 października 2019 r. po raz kolejny pojęło próbę pobicia Rekordu w Pierwszej Pomocy. Punktualnie o godzinie 12:00 w całej Polsce również i w naszej szkole przez pół godziny trwała próba pobicia rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy.

Dzień Edukacji Narodowej 2019

11 października 2019 roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, zwany powszechnie Dniem Nauczyciela. Cała społeczność szkoły spotkała się, aby podziękować nauczycielom oraz pracownikom szkoły za  trud i serce włożone w ich pracę.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września odbyła się inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w Kościele pw. Św. Michała Archanioła w Jabłonce Kościelnej. Po jej zakończeniu uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście zgromadzili się w sali gimnastycznej szkoły.