BEZPIECZEŃSTWO, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, PRZEMOC

Spotkania z przedstawicielami KPP i PCPR w Wysokiem Mazowieckiem na temat bezpieczeństwa, odpowiedzialności i przemocy.

Czerwonokrzyska Gwiazdka – ogólnopolska akcja pomocy świątecznej

04 grudnia 2019 roku zaświeciła w Szkole Podstawowej w Jabłonce Kościelnej Czerwonokrzyska Gwiazdka – ogólnopolska akcja pomocy świątecznej Polskiego Czerwonego Krzyża.

Przygoda  Gangu Słodziaków

W dniu 6 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu dla uczniów klas I-III pt: ,,Narysuj  dowolną przygodę  Gangu Słodziaków‘’. Jedynym warunkiem, który należało spełnić  to rysunek wykonać własnoręcznie  podczas pobytu w bibliotece lub na świetlicy.

Dzień Pluszowego Misia 2019

Z okazji Dnia Misia Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej postanowiła dołączyć do akcji charytatywnej „25 listopada – Dzień Pluszowego Misia 2019 r.” organizowaną przez Fundację Mam Marzenie.

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Corocznie, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku, uroczysty apel z tej okazji, odbył się 8. listopada. Uczniowie naszej szkoły przygotowali i przedstawili montaż słowno – muzyczny

#SzkołaPamięta

Piękna akcja młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej.

Uczniowie naszej szkoły w ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej #SzkołaPamięta odwiedzili cmentarz parafialny i zapalili znicze na grobach osób zasłużonych i cenionych w naszej społeczności.

Po raz siódmy wzięliśmy też udział w zbiórce pieniędzy na renowację zabytkowych i opuszczonych ...

Dzień Patrona świętego Jana Pawła II i Ślubowanie uczniów klasy I

W szkolnym kalendarzu mamy różne święta, ale jedno z nich jest dla nas szczególnie ważne, to Dzień Patrona Jana Pawła II, którego wszyscy lubimy i szanujemy, dlatego staramy się jak najlepiej przygotować się do związanej z nim uroczystości.

XIX Powiatowy Konkurs Piosenki w Szepietowie

18 października 2019 w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbył się XIX POWIATOWY KONKURS PIOSENKI. Naszą szkołę reprezentował zespół  „Wesołe nutki” w skład, którego wchodzą 4 uczennice klasy II, oraz solista Mateusz Orłowski uczeń klasy VI.

Bicie rekordu w pierwszej pomocy

16 października 2019 r. po raz kolejny pojęło próbę pobicia Rekordu w Pierwszej Pomocy. Punktualnie o godzinie 12:00 w całej Polsce również i w naszej szkole przez pół godziny trwała próba pobicia rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy.

Dzień Edukacji Narodowej 2019

11 października 2019 roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, zwany powszechnie Dniem Nauczyciela. Cała społeczność szkoły spotkała się, aby podziękować nauczycielom oraz pracownikom szkoły za  trud i serce włożone w ich pracę.