Aktualności

Dzień Kobiet 2020

9 marca 2020 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Kobiet. Uczniowie przygotowali część artystyczną pod kierunkiem pani Iwony Dębek.

więcej
Kicia Kocia z wizytą

Od października w bibliotece naszej szkoły odbywają się ,,poranki biblioteczne” , czyli spotkania  z 3,4,5 i 6- latkami. Celem tych spotkań jest rozbudzenie zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych.

więcej
(Nie)bezpieczny Internet

(Nie)bezpieczny Internet i odpowiedzialność prawna nieletnich.

W dniu 5 marca policjanci wysokomazowieckiej komendy spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej, aby porozmawiać o zagrożeniach czyhających w Internecie ...

więcej
Lubimy pomagać

Lubimy pomagać – charytatywna akcja na rzecz zwierząt.

W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy mocno zabiegani. To czasem nie pozwala dostrzec potrzebujących. W naszej szkole chcemy, by dzieci uczyły się odpowiedzialności, ...

więcej
Lekcja historii inaczej

20 lutego 2020 r. nasza szkoła gościła Grupę Artystyczną REKONSTRUKTO. Uczniowie klas IV - VIII mieli okazję obejrzeć pokaz pod tytułem „Staropolski sarmatyzm i epoka szlachecka”.

więcej
Występ na Jubileuszu z okazji Złotych Godów 2020

19 stycznia uczniowie kl. V, VI i VIII uczestniczyli w uroczystości poświęconej parom małżeńskim z 50 letnim stażem, którzy obchodzili jubileusz Złotych Godów. Spotkanie odbyło się, jak co roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wysokiem Mazowieckiem.

więcej
Zabawa choinkowa

15 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa dla uczniów klas 0- III, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele, rodzice, znajomi, zaproszeni goście oraz przyjaciele szkoły.

więcej
BOŻE NARODZENIE W SZKOLE

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnym i ciepłym świętem, pozwalającym poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wiąże się z nimi wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli.

więcej
Jasełka przedszkolaków

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć życzliwość, przychylność i miłość wszystkich wokół. To czas magiczny, pełen spokoju i refleksji nad tym, co dobre, szczególne. Czas spełnienia i oczekiwania, czas, który budzi radość w sercu każdego człowieka.

więcej
Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej

13 stycznia kl. II i III w ramach realizacji projektu „Dziecięca Szkoła Bezpieczeństwa” uczestniczyły w wycieczce do Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckim.

więcej