Dzień Pluszowego Misia 2019

25 Listopada 2019 „Dzień Pluszowego Misia”

Z okazji Dnia Misia Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej postanowiła dołączyć do akcji charytatywnej „ 25 listopada – Dzień Pluszowego Misia 2019r.” organizowaną przez Fundację Mam Marzenie. W ramach tej akcji w szkole została przeprowadzona zbiórka nowych pluszowych maskotek, gier, książek oraz materiałów plastycznych dla małych pacjentów przebywających na oddziałach szpitalnych. W zbiórkę bardzo ładnie zaangażowały się dzieci z oddziałów przedszkolnych 5,6-latków oraz klasy 1-3 wraz z wychowawczyniami.

Rzeczy zostały przekazane dla Pani Barbary Szop przedstawicielki Fundacji Mam Marzenie - oddział  w Białymstoku. W poniedziałek 25 listopada zebrane rzeczy będą rozdane dla dzieci przebywających na oddziałach szpitalnych. Każdy mały pacjent wybierze coś dla siebie  i zapomni chociaż na chwilę o szpitalnej rzeczywistości.

Każdemu darczyńcy z osobna bardzo serdecznie dziękujemy za piękny odzew i tak duże serce w imieniu własnym i wszystkich dzieci.

Anna Kowalewska