Aktualności_2019_2020

Mikołajki

6. grudnia obchodzimy mikołajki. Na ten dzień dzieci czekają z utęsknieniem. Tak też było w przypadku naszych maluchów z oddziałów przedszkolnych i klas I-III. Ubrały się one w tym dniu na czerwono i założyły mikołajkowe czapki. Mikołaj ich nie zawiódł i przybył z prezentami. Wszystkie dzieci na powitanie zaśpiewały piosenkę „Kochany Mikołaj”. Po rozmowie z dziećmi Mikołaj zaczął rozdawać upominki. Miał czas na dialog z każdym, a chętni uczniowie śpiewali mu piosenki lub recytowali wiersze. Nie obyło się też bez wspólnego śpiewania kolęd. Wizyta ta sprawiła wszystkim wiele radości.

Wychowawczynie klas I-III

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0