Aktualności_2019_2020

Z ogromną radością powitamy naszych uczniów w progach naszej szkoły w dniu 1 września 2020 r. Bardzo nam brakowało bezpośredniego kontaktu z naszymi wychowankami oraz Państwem!

 

więcej
Zakończenie roku szkolnego 2019/2020

Miniony rok szkolny z pewnością był inny niż poprzednie. Przez nauczanie zdalne, wymuszone pandemią korona wirusa, wszyscy musieli zmierzyć się z nietypową sytuacją – nauczyciele, uczniowie i ich rodzice. Ostatnie miesiące roku szkolnego z pewnością wyglądały inaczej niż zwykle i wymagały mobilizacji oraz współpracy.

więcej
Projekt „Zdalna Szkoła”

W ramach projektu „Zdalna Szkoła – wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa w latach 2014 – 2020 za pośrednictwem Gminy Wysokie Mazowieckie nasza szkoła otrzymała 19 laptopów.

więcej
CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki

Innowację pedagogiczną „CZYTAM Z KLASĄ lekturki spod chmurki” realizowano w czasie zajęć edukacji wczesnoszkolnej i podczas nauki zdalnej od 2 września 2019r. do 19 czerwca 2020r. Zajęcia odbywały się średnio 1-2 razy w tygodniu podczas realizacji poszczególnych modułów.

więcej
Dzień Kobiet 2020

9 marca 2020 roku w naszej szkole odbył się apel z okazji Dnia Kobiet. Uczniowie przygotowali część artystyczną pod kierunkiem pani Iwony Dębek.

więcej
Kicia Kocia z wizytą

Od października w bibliotece naszej szkoły odbywają się ,,poranki biblioteczne” , czyli spotkania  z 3,4,5 i 6- latkami. Celem tych spotkań jest rozbudzenie zainteresowań czytelniczych wśród najmłodszych.

więcej
(Nie)bezpieczny Internet

(Nie)bezpieczny Internet i odpowiedzialność prawna nieletnich.

W dniu 5 marca policjanci wysokomazowieckiej komendy spotkali się z uczniami Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej, aby porozmawiać o zagrożeniach czyhających w Internecie ...

więcej
Lubimy pomagać

Lubimy pomagać – charytatywna akcja na rzecz zwierząt.

W dzisiejszym świecie wszyscy jesteśmy mocno zabiegani. To czasem nie pozwala dostrzec potrzebujących. W naszej szkole chcemy, by dzieci uczyły się odpowiedzialności, ...

więcej
Lekcja historii inaczej

20 lutego 2020 r. nasza szkoła gościła Grupę Artystyczną REKONSTRUKTO. Uczniowie klas IV - VIII mieli okazję obejrzeć pokaz pod tytułem „Staropolski sarmatyzm i epoka szlachecka”.

więcej
Występ na Jubileuszu z okazji Złotych Godów 2020

19 stycznia uczniowie kl. V, VI i VIII uczestniczyli w uroczystości poświęconej parom małżeńskim z 50 letnim stażem, którzy obchodzili jubileusz Złotych Godów. Spotkanie odbyło się, jak co roku w sali konferencyjnej Urzędu Gminy w Wysokiem Mazowieckiem.

więcej

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0