Aktualności_2019_2020

Zabawa choinkowa

15 stycznia w naszej szkole odbyła się zabawa choinkowa dla uczniów klas 0- III, na którą przybyli uczniowie, nauczyciele, rodzice, znajomi, zaproszeni goście oraz przyjaciele szkoły.

więcej
BOŻE NARODZENIE W SZKOLE

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnym i ciepłym świętem, pozwalającym poczuć serdeczność i miłość wszystkich wokół. Wiąże się z nimi wiele pięknych tradycji i zwyczajów. Jednym z nich są coroczne jasełka przygotowywane przez uczniów pod opieką nauczycieli.

więcej
Jasełka przedszkolaków

Święta Bożego Narodzenia są najbardziej rodzinnymi i ciepłymi świętami, pozwalającymi poczuć życzliwość, przychylność i miłość wszystkich wokół. To czas magiczny, pełen spokoju i refleksji nad tym, co dobre, szczególne. Czas spełnienia i oczekiwania, czas, który budzi radość w sercu każdego człowieka.

więcej
Wycieczka do Państwowej Straży Pożarnej

13 stycznia kl. II i III w ramach realizacji projektu „Dziecięca Szkoła Bezpieczeństwa” uczestniczyły w wycieczce do Państwowej Straży Pożarnej w Wysokiem Mazowieckim.

więcej
III Sokolskie Śpiewanie Małemu Nowonarodzonemu

Dnia 12 stycznia 2020 roku w Bazylice Mniejszej w Sokołach odbyło się III Sokolskie Śpiewanie Małemu Nowonarodzonemu zorganizowane przez Centrum Kulturalno-Biblioteczne w Sokołach.

więcej
Konkurs Kolęd i Pastorałek „Gore Gwiazdka Jezusowi”

Dnia 11.12.2019 r. utalentowane uczennice z grupy 6-latlów pod opieką nauczyciela Marty Z. ze Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej, wzięły udział w X edycji Konkursu Kolęd i Pastorałek „Gore Gwiazdka Jezusowi”.

więcej
OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA PROMOCJI ZDROWEGO STYLU ŻYCIA

13 grudnia 2019 r. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Promocji Zdrowego Stylu Życia PCK Wiktoria Orłowska zajęła I miejsce na etapie rejonowym.

więcej
Projekt „Dziecięca Szkoła Bezpieczeństwa”

13 grudnia 2019r. uczniowie kl. II i III rozpoczęli udział w projekcie „Dziecięca Szkoła Bezpieczeństwa” pod głównym patronatem Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem przy udziale wielu instytucji ...

więcej
Mikołajki

6. grudnia obchodzimy mikołajki. Na ten dzień dzieci czekają z utęsknieniem. Tak też było w przypadku naszych maluchów z oddziałów przedszkolnych i klas I-III. Ubrały się one w tym dniu na czerwono i założyły mikołajkowe czapki.

więcej
Wyjazd do kina na film „Czarownica 2”

02 grudnia uczniowie klas IV – VIII wybrali się ze swoimi wychowawczyniami  na wycieczkę do Zambrowa do kina na film „Czarownica 2” czyli na kontynuację filmu z 2014 roku.

więcej