Udział w konkursach plastycznych

Powiatowy Konkurs Plastyczny „Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego”, Ogólnopolski Konkurs Plastyczny „Zapobiegajmy pożarom”, Powiatowy Konkurs Plastyczny „Boże Narodzenie – Malowana kolęda”, Ogólnopolski Konkurs Plastyczny na Kartkę Bożonarodzeniową „Wigilijne życzenia”.

BEZPIECZEŃSTWO, ODPOWIEDZIALNOŚĆ, PRZEMOC

Spotkania z przedstawicielami KPP i PCPR w Wysokiem Mazowieckiem na temat bezpieczeństwa, odpowiedzialności i przemocy.

Czerwonokrzyska Gwiazdka – ogólnopolska akcja pomocy świątecznej

04 grudnia 2019 roku zaświeciła w Szkole Podstawowej w Jabłonce Kościelnej Czerwonokrzyska Gwiazdka – ogólnopolska akcja pomocy świątecznej Polskiego Czerwonego Krzyża.

Przygoda  Gangu Słodziaków

W dniu 6 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu dla uczniów klas I-III pt: ,,Narysuj  dowolną przygodę  Gangu Słodziaków‘’. Jedynym warunkiem, który należało spełnić  to rysunek wykonać własnoręcznie  podczas pobytu w bibliotece lub na świetlicy.

Dzień Pluszowego Misia 2019

Z okazji Dnia Misia Szkoła Podstawowa im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej postanowiła dołączyć do akcji charytatywnej „25 listopada – Dzień Pluszowego Misia 2019 r.” organizowaną przez Fundację Mam Marzenie.

Apel z okazji Narodowego Święta Niepodległości

Corocznie, 11 listopada, obchodzimy Narodowe Święto Niepodległości. W tym roku, uroczysty apel z tej okazji, odbył się 8. listopada. Uczniowie naszej szkoły przygotowali i przedstawili montaż słowno – muzyczny

#SzkołaPamięta

Piękna akcja młodzieży ze Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej.

Uczniowie naszej szkoły w ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej #SzkołaPamięta odwiedzili cmentarz parafialny i zapalili znicze na grobach osób zasłużonych i cenionych w naszej społeczności.

Po raz siódmy wzięliśmy też udział w zbiórce pieniędzy na renowację zabytkowych i opuszczonych ...

Dzień Patrona świętego Jana Pawła II i Ślubowanie uczniów klasy I

W szkolnym kalendarzu mamy różne święta, ale jedno z nich jest dla nas szczególnie ważne, to Dzień Patrona Jana Pawła II, którego wszyscy lubimy i szanujemy, dlatego staramy się jak najlepiej przygotować się do związanej z nim uroczystości.

XIX Powiatowy Konkurs Piosenki w Szepietowie

18 października 2019 w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbył się XIX POWIATOWY KONKURS PIOSENKI. Naszą szkołę reprezentował zespół  „Wesołe nutki” w skład, którego wchodzą 4 uczennice klasy II, oraz solista Mateusz Orłowski uczeń klasy VI.

Bicie rekordu w pierwszej pomocy

16 października 2019 r. po raz kolejny pojęło próbę pobicia Rekordu w Pierwszej Pomocy. Punktualnie o godzinie 12:00 w całej Polsce również i w naszej szkole przez pół godziny trwała próba pobicia rekordu w udzielaniu pierwszej pomocy.