Aktualności_2019_2020

Dzień Edukacji Narodowej 2019

11 października 2019 roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, zwany powszechnie Dniem Nauczyciela. Cała społeczność szkoły spotkała się, aby podziękować nauczycielom oraz pracownikom szkoły za  trud i serce włożone w ich pracę.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

2 września odbyła się inauguracja roku szkolnego 2019/2020. Uroczystość rozpoczęła się mszą świętą w Kościele pw. Św. Michała Archanioła w Jabłonce Kościelnej. Po jej zakończeniu uczniowie, nauczyciele, rodzice oraz zaproszeni goście zgromadzili się w sali gimnastycznej szkoły.

Warning: Unknown: write failed: No space left on device (28) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct () in Unknown on line 0