Przygoda Gangu Słodziaków
Przygoda  Gangu Słodziaków

W dniu 6 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu dla uczniów klas I-III pt: ,,Narysuj  dowolną przygodę  Gangu Słodziaków‘’. Jedynym warunkiem, który należało spełnić  to rysunek wykonać własnoręcznie  podczas pobytu w bibliotece lub na świetlicy. O tym, że  nasi mali uczniowie potrafią pięknie rysować mogliśmy przekonać się podczas wystawy prac konkursowych na górnym holu naszej szkoły.

Nagrodę główną w postaci książki pt: Przyjaciele mogą wiele, czyli magia z Leśnej Polany, otrzymali Mateusz Mioduszewski z klasy III, Paweł Biały z klasy II i Piotr Mościcki z klasy I. Pozostali uczniowie otrzymali nagrody w postaci innych książek.

Ponadto za udział w konkursie poszczególne klasy otrzymały maskotki "Słodziaków" ( dzięcioła, nietoperza, sarenki).

Cel konkursu polegający na rozwijaniu zainteresowań czytelniczych i plastycznych został w pełni osiągnięty.

Hanna Wójcicka