XIX Powiatowy Konkurs Piosenki w Szepietowie

18 października 2019 w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbył się XIX POWIATOWY KONKURS PIOSENKI. Celem konkursu było ożywienie aktywności muzycznej dzieci i młodzieży, inspirowanie dzieci i młodzieży do rozwijania własnej twórczości muzycznej, wyłanianie młodych talentów, wymiana doświadczeń i pomysłów artystycznych oraz popularyzacja polskiej piosenki.
Naszą szkołę reprezentował zespół  „Wesołe nutki” w skład, którego wchodzą 4 uczennice klasy II, oraz solista Mateusz Orłowski uczeń klasy VI, Zespół wykonał piosenkę pt. ”Witajcie w naszej bajce”, a Mateusz piosenkę z repertuaru Zbigniewa Wodeckiego pt. ”Opowiadaj mi tak”.

Komisja konkursowa doceniła udane występy naszych wokalistów i przyznała zespołowi „Wesołe Nutki” I miejsce, natomiast Mateusz Orłowski rywalizując w kategorii solistów klas IV- VI otrzymał miejsce III.

Serdecznie gratulujemy naszym wokalistom i życzymy dalszych sukcesów.

Magdalena Ołdakowska