Biblioteka » Aktualności biblioteczne

Gang Fajniaków u sześciolatków

Gang Fajniaków w Bibliotece Szkolnej

W styczniu  sześciolatki  z naszej szkoły  uczestniczyły w spotkaniach bibliotecznych poświęconych czytaniu nowej książki Marcina Przewoźniaka  pt: ,, Gang Fajniaków Zimowa Przygoda”. Bohaterami tej lektury są Fajniaki ,  superfajni przyjaciele, którzy mają supermoce, dzięki którym chronią Ziemię i dbają o przyrodę.

Książka zawiera wiele kolorowych ilustracji , które pobudzają wyobraźnię dziecka ,uwrażliwiają  na piękno otaczającego nas  środowiska przyrodniczego  i zachęcają do czytania.

Podczas potkań  uczniowie wdrażali się do uważnego słuchania, wykonali ilustracje do czytanych treści oraz postać ,,Dobromira” .

Wykonane prace umieściliśmy w naszej galerii na dolnym holu naszej szkoły .

Mamy nadzieję ,że nasi młodzi czytelnicy podobnie jak ,,Fajniaki „ zadbają o naszą Ziemię i będą prawdziwymi przyjacielami przyrody.