Biblioteka » Aktualności biblioteczne

Konkurs

W dniu 3 października w bibliotece szkolnej odbył się konkurs dla klasy czwartej pod tytułem ,,Czy ty mógłbyś zostać uczniem tej Akademii?”.

więcej
Zgadnij kto składa życzenia

W dniu 8marca z okazji ,,Dnia Kobiet” w bibliotece szkolnej odbył się konkurs literacki ,,Zgadnij kto składa życzenia? ” dla uczniów klas IV-VI.

więcej
Walentynki w bibliotece

W dniu 14 lutego uczniowie klasy drugiej  wzięli  udział w konkursie   zorganizowanym przez bibliotekę szkolną . Podczas pobytu w bibliotece zadaniem uczniów było wykonanie własnoręcznie i  z dostępnych  materiałów  tzw. ,,walentynki” . 

więcej
 Gang Słodziaków

W dniu 17 października podsumowaliśmy wyniki konkursu w klasach I-III, który  polegał na samodzielnym zapoznaniu się z książką Renaty Piątkowskiej ,,Gang Słodziaków”i wykonaniu prac.

więcej
,Słodziakowe poranki

,,Słodziakowe poranki” to cykl spotkań z sześciolatkami, które odbywały się od 1-15 października w bibliotece szkolnej. Celem tych spotkań było budowanie nawyku codziennego czytania  oraz pobudzanie dziecięcej ciekawości i wyobraźni.

więcej
Konkurs plastyczny - Dziewczęca bohaterka literacka

W dniu 8 marca biblioteka szkolna ogłosiła konkurs plastyczny  dla przedszkolaków pt.: „Dziewczęca bohaterka literacka’’. Na konkurs wpłynęło wiele prac, przeważały rysunki postaci z bajek.

więcej
Grudniowe konkursy biblioteczne

W dniu 7 grudnia odbyło się wręczenie nagród  za konkursy organizowane przez bibliotekę szkolną.

więcej
Sleeveface w bibliotece

„Sleeveface w bibliotece” – konkurs dla gimnazjalistów rozstrzygnięty. Nagrodę główną zdobyły uczennice klasy drugiej – Marta Biała i Gabriela Kolińska. Wręczenie nagród odbyło się  w dniu 27 listopada.

więcej
Światowy Dzień Pluszowego Misia

Światowy Dzień Pluszowego Misia był doskonałą okazją  do spotkania się wszystkich przedszkolaków z naszej szkoły. W związku z tym wydarzeniem wszystkie dzieci miały za zadanie przynieść ze sobą w dniu 25 listopada ulubione misie.

więcej
Pan Hilary

Na kłopoty z pamięcią Pan Hilary –pod takim hasłem uczniowie klasy III Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej  w dniu 8 listopada   rozpoczęli cykl spotkań z biblioteką szkolną.

więcej