Projekt "Kreatywny i przedsiębiorczy uczeń" » Wycieczka2

Wycieczka do Drozdowa i Nowogrodu

25 maja odbyła się wycieczka kl. I-III do Drozdowa i Nowogrodu w ramach projektu „Kreatywny i przedsiębiorczy uczeń”. W Nowogrodzie dzieci zwiedzały skansen poznały dawną historię ludności kurpiowskiej, w szczególności jak kiedyś mieszkańcy wsi żyli i pracowali.

Wycieczka do Warszawy - 2021

W dniu 28 maja uczniowie klas VII i VIII uczestniczyli w wycieczce krajoznawczo-turystycznej do Warszawy w ramach projektu "Kreatywny i przedsiębiorczy uczeń". Uczniowie odwiedzili Łazienki Królewskie, spacerowali po rozległych terenach parku, podziwiając budynki i rzeźby, m. in. Starą Pomarańczarnię czy pomnik Fryderyka Chopina.

Puszcza Białowieska - 2021

Puszcza Białowieska położona jest we wschodniej części Polski, tuż przy granicy z Białorusią. Najcenniejszy na tym obszarze jest Białowieski Park Narodowy. W czwartek 20.05.2021 roku uczniowie klas I, II i III wraz z opiekunkami byli na wycieczce w Białowieży.

Wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w  Warszawie - 2021

27 maja 2021 r. uczniowie klasy IV, V i VI uczestniczący w zajęciach realizowanych w ramach projektu „Kreatywny i przedsiębiorczy uczeń” wzięli udział w wycieczce do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

Wycieczka do Olsztyna - 2021

Dnia 21 maja odbyła się wycieczka turystyczno – krajoznawcza do Olsztyna w ramach projektu "Kreatywny i przedsiębiorczy uczeń", w której wzięli udział uczniowie klasy VII i VIII.

Kręta droga, sympatyczny kierowca sprawiły, że podróż minęła szybko, w miłej i sympatycznej atmosferze. Olsztyn przywitał nas wspaniałą, słoneczną pogodą.