Aktualności_2020-2021

Konkurs plastyczny "Wspominamy patrona roku 2021 - Stefana Kardynała Wyszyńskiego"
Konkurs plastyczny

Udział w KONKURSIE LITERACKO-PLASTYCZNYM pt. „Wspominamy patrona roku 2021 – Stefana Kardynała Wyszyńskiego” pod patronatem honorowym Burmistrza Czyżewa

W czerwcu uczniowie naszej szkoły wzięli udział w KONKURSIE LITERACKO-PLASTYCZNYM pt. „Wspominamy patrona roku 2021 – Stefana Kardynała Wyszyńskiego” pod patronatem honorowym Burmistrza Czyżewa.

Celem konkursu był rozwój talentów artystycznych oraz zapoznanie z przesłaniami autorstwa Kardynała Stefana Wyszyńskiego. Uczniowie biorący udział wykonali prace plastyczne ozdabiając wybrany przez siebie cytat w dowolny sposób.

Rozstrzygnięcie konkursu planowane jest na koniec sierpnia lub na początku września. Uczniom biorącym udział w tym konkursie życzę sukcesów.

Iwona Dębek