Aktualności_2020-2021

Narodowe czytanie

Tegoroczna edycja Narodowego Czytania poświęcona została wybitnemu artyście i dziełu „Balladyna” Juliusza Słowackiego.

Kultywując tradycję ogólnopolskiej akcji narodowego czytania pod patronatem Prezydenta RP Andrzeja Dudy, uczniowie klasy 8 przyłączyli się do do głośnego czytania dramatu Juliusza Słowackiego "Balladyna".

Międzynarodowy Projekt Czytelniczy “Czytam z klasą lekturki spod chmurki”

Klasa III SP w Jabłonce Kościelnej w roku szkolnym 2020/2021 weźmie udział w II edycji Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego autorstwa p. Honoraty Szaneckiej, pt. “Czytam z klasą lekturki spod chmurki”.

Nowy rok szkolny 2020/2021

1 września  w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej odbyła się inauguracja roku szkolnego 2020/21. Na ten dzień wszyscy, zarówno uczniowie, rodzice oraz nauczyciele, czekali z utęsknieniem.