Wydarzenia_2018-2019

„Boże Narodzenie – zaczarowany świat Świętego Mikołaja”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w XVII Powiatowym Konkursie  Plastycznym „Boże Narodzenie – zaczarowany świat Świętego Mikołaja”. Organizatorem konkursu był Gminny Ośrodek Kultury w Czyżewie. Cieszył się on dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Spośród wielu wykonanych prac najciekawsze przekazaliśmy pod koniec listopada organizatorowi. Były one starannie wykonane różnymi technikami i bardzo kolorowe. Z niecierpliwością czekamy na podsumowanie konkursu, które odbędzie się 14 XII 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie.

Wychowawcy klas I-III

14 grudnia 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Czyżewie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom XVII Powiatowego Konkursu Plastycznego „Boże Narodzenie – zaczarowany świat Świętego Mikołaja”. Nasza szkoła dostała podziękowanie za udział w tym konkursie, a opiekun – Iwona Dębek – podziękowanie za przygotowanie uczniów.

Komisja konkursowa dokonała oceny wszystkich prac (wpłynęło ich ponad 520 z różnych instytucji) w 5 kategoriach wiekowych, przyznając I, II, III miejsca oraz wyróżnienia.

Prace naszych uczniów zostały również nagrodzone:

- Anita Boguszewska – II miejsce w kategorii klas VII i gimnazjum,

- Wiktoria Orłowska – wyróżnienie w kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej.

Uczestnicy imprezy mogli podziwiać prace na wystawie pokonkursowej i skorzystać ze słodkiego poczęstunku.

Nauczyciel plastyki: Iwona Dębek