Wydarzenia_2018-2019

Obchody 100 rocznicy Odzyskania przez Polskę Niepodległości

9 listopada uczciliśmy 100 rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości. Nauczyciele i uczniowie włożyli dużo pracy w przygotowanie tej uroczystości.

więcej
Wyjazd do Centrum Nauki Kopernik w  Warszawie

7 listopada 2018 r. uczniowie klasy VI, VII i VIII uczestniczący w zajęciach realizowanych w ramach projektu: „Lepszy start w przyszłość uczniów w Gminie Wysokie Mazowieckie” wzięli udział w wycieczce do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

więcej
XVIII Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej w Szepietowie

Sukcesy naszych uczniów na konkursie piosenki w Szepietowie.

26. października 2018 roku w GOK w Szepietowie odbył się XVIII Powiatowy Konkurs Piosenki Polskiej.

 

więcej
Dzień Patrona Szkoły oraz Ślubowanie Pierwszaków

Nasze świętowanie.

16 października w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Jabłonce Kościelnej był wyjątkowym dniem, w którym obchodzono podwójne święto: Dzień Patrona Jana Pawła II oraz ślubowanie pierwszaków.

więcej
Dzień Edukacji Narodowej

12 października 2018 roku obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej, zwany powszechnie Dniem Nauczyciela. Cała społeczność szkoły spotkała się, aby podziękować nauczycielom za ich trud, serce oraz wkład włożony w wychowanie i nauczanie młodego pokolenia.

więcej
Konkurs – „Na ratunek ginącym pszczołom”

Pod koniec września uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie plastycznym zatytułowanym „Na ratunek ginącym pszczołom” organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, Departament Rolnictwa i obszarów rybackich.

więcej
Inauguracja roku szkolnego 2018/2019

W tym roku wyjątkowo 3  września uczniowie Szkoły Podstawowej w Jabłonce Kościelnej po przedłużonych wakacjach, podobnie jak ich koledzy w całej Polsce, wrócili do szkoły.

więcej