Wydarzenia_2018-2019

XVII POWIATOWY KONKURS PLASTYCZNY „PEJZAŻE POWIATU WYSOKOMAZOWIECKIEGO”

W dniu 29 listopada 2018 r. w Gminnym Ośrodku Kultury w Szepietowie odbyło się uroczyste wręczenie nagród i dyplomów laureatom XVII Powiatowego Konkursu Plastycznego pn. „Pejzaże Powiatu Wysokomazowieckiego”. Nasza szkoła dostała podziękowanie za udział w tym konkursie, a opiekun – Iwona Dębek – podziękowanie za przygotowanie uczniów do niego.

Komisja konkursowa dokonała oceny wszystkich prac w 4 kategoriach wiekowych, przyznając I, II, III miejsca oraz wyróżnienia.

Prace naszych uczniów zostały również nagrodzone:

- Adrian Boguszewski – I miejsce w kategorii klas VII, gimnazjów i szkół średnich,

- Wiktoria Orłowska – wyróżnienie w kategorii klas IV – VI szkoły podstawowej.

Nagrody i dyplomy laureatom konkursu wręczyli: zastępca Burmistrza Szepietowa Michał Gąsowski i Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Szepietowie Tomasz Paduch. Uczestnicy imprezy mogli podziwiać prace na wystawie pokonkursowej i skorzystać ze słodkiego poczęstunku.

Iwona Dębek